Holdoversigt

/Holdoversigt
Holdoversigt2018-04-05T18:29:10+00:00

Holdoversigt

Herunder finder du oversigt over trænere og kontaktpersoner til de enkelte hold/årgange.
For information om træningstider kontakt en af personerne der er tilknyttet holdet.

INDMELD / UDMELD: Se mere på denne side: KLIK HER

 TrænereTelefonMail
U5 - årg 2014
(Opstart forår 2019)
Birgitte Bundgaard30596393lb@events.dk
U6 - årg 2013 og yngreSøren Mathiasen24256104sorenmathiasen@hotmail.com
Claus Møller Laustsen21800081clauslaustsen@outlook.dk
Claus Olesen21462886Leseon@gmail.com
U7 årg 2012Tommi Frederiksen41891339
Tommi.Frederiksen@dk.dsv.com
Jonas Dybdal Øksenbjerg (Info person)81407911dybdaljo@gmail.com
Katja Krustrup Pedersen
21972717katjabo@sol.dk
Rikke Andersen24456556rikkebergstrom@hotmail.com
U8 årg 2011 Thomas Christophersen24246060thomas_christophersen@live.dk
Kim Juul Pedersen 26838269 mail@kjpbyg.dk
Henriette Juul Holst
(Info person)
21905306henriette_mogensen@hotmail.com
U9 årg. 2010 Karen Norberg
(Info person)
29335771karennorberg@hotmail.com
Claus Olesen 41247979clausolesen123@hotmail.com
John Madsen27635757info@seemore.dk
U10 drenge årg. 2009 Richard Juul 40951175juulrichard@gmail.com
Paw Ebbesen20434133holm-ebbesen@youmail.dk
Bettina H. Ebbesen
(Info person)
24463704 holm-ebbesen@youmail.dk
Carsten Veje40305080cv@bsjviborg.dk
Martin Bellmannmartinbelmann@yahoo.dk
U10 piger årg. 2009
Kim Nissen20752654ksbnissen@gmail.com
U11 drenge årg 2008 Kristian Lukassen 60390909909@rema1000.dk
Jacob Bohsen61279010jacob@bohsen.dk
U11 piger årg. 2008 Birger Henriksen 30610399 hhcviborg@gmail.com
Anja Villekjær Haven24478799anjahaven@hotmail.com
Michael Lund Antonsen20954609mail@boiviborg.dk
Jeppe Ruseng Hansen (Info person)jeppe@goppe.dk
U12 drenge årg. 2007Peter Agergaard
(Info person)
27125591peteragergaard@dadlnet.dk
Brian Mathiasen40837361mathiasenbrian@gmail.com
Christian Bryder Dolberg26879346christianbryder@gmail.com
Hans Henrik Madsen23602503crone.85@hotmail.com
Morten Gravesen29999039morten.gravesen@mail.dk
U12 Piger se U11 piger
u13 drenge årg. 2006 Jacob Bilde Lauridsen51942751j.bilde.lauridsen@gmail.com
Lars Nielsen21206572llt.nielsen@gmail.com
U13 piger årg. 2006 Jacob Christiansen 21578279JCHR@hededanmark.dk
Steffen Højer40929730steffenhoejer@gmail.com
Frank Stølting 51313048frs@dabank.dk
U14 drenge årg. 2005 Søren Jeppesen26270904vinkel203@live.dk
U14 piger Eastside/VFFRandi Gosvig Jensen
(Info person)
25342577randi@smak.dk
Bettina Mirasola61681804bettina@mirasola.dk
Jakob Madsen 22315325 mmadves@hotmail.com
U15 drenge Eastside
årg. 2004
Carsten Veje40305080cv@bsjviborg.dk
Hans Thiel Nielsenthiel@email.dk
Ann Løth Nielsen40289774annloeth@gmail.com
Lars Kjærsgaard26165480Lars.kjaersgaard@gmail.com
U15 piger Eastside årg. 2004Bjarke Andersen21142552bjad@almbrand.dk
U16 Drenge Eastside Årg. 2003Jørgen Bundgaard Randa41649022jranda@live.dk
Claus Hermann 22303930info@hermann-events.dk
Jesper Sørensen 41258362jksoer@gmail.com
Peter M. Westergaard pmw@fibermail.dk
Ole Højberg ole.hojberg@anis.au.dk
U16 piger Eastside/BT Team Viborg årg. 2003 Anja Gammelby Nielsen25338567 Anja@gammelby.dk
U17 drenge Eastside årg. 2002 Nikolai Frøstrup(1.hold)31473369nikolaief@live.dk
Rasmus Veng60527842rv@sallingbank.dk
Brian Børsting
(Info person)
24622611brian@pwtgroup.dk
U18 piger Eastside BT/Team Viborg årg. 2002 og 2001
Ulrik Kvist 24771922 kvist1@webspeed.dk
Michael Andersen41320379fam_hoveandersen@yahoo.dk
U19 - årg. 2001/2000
Træner sammen med senior
Se under senior
Senior Herre Årg. 1999 og ældre Casper Hansen (Udvalg)29457296csh@live.dk
Claus Højgaard60458605claus71@msn.com
Seniordamer /søndagspigerConnie N Andersen29913551 kscj@mail.dk
Oldboys(11 m)Rene Jensen60520720asmildhegn28@hotmail.com
Veteran(11 m.)Michael D. Petersen(11m)29202098 michael@dahlpetersen.dk
Master AHenrik Laustsen(7 A hold) hel@nykredit.dk
Master B Kim Refsgaard( 7 B hold) kr@fiberpost.dk
Super MasterErling Nedergaard flag@email.dk